ÜRÜNLER
Mobil Uygulamalar

KG Cep (Cepten Mağaza Takibi)

KG Cep, şirket sahipleri ve yöneticilerine zaman ve yerden bağımsız olarak şirket bilgilerini raporlamak ve şirketlerini cepten yönetmelerini sağlamak amacıyla düzenlendi.

"Saha Personelinize de Hız Katacak"


Sadece yöneticiler için değil, sahada bulunan personel için de büyük yardımcıdır. Sahada bulunan personel KG Cep sayesinde müşteri borç/alacak durumlarını anında görebilir. Satış elemanları, tahsilat elemanları müşterinin yanında iken hesap ekstresi, fatura, sipariş, çek/senet ve müşteri bilgilerine anında erişebilirler.


01 Rapor

Firma sahiplerinin / yöneticilerin şirketin tüm hareketlerini ve işlemlerini raporlayabildikleri ve izleyebildikleri mobil yazılımımız.

02 Sipariş

Satıcıların, müşteri ziyaretinde siparişlerini cep telefonundan anlık girebildikleri ve tüm siparişlerini cep telefonundan takip edebildikleri mobil yazılımımız.

03 CRM

Saha personelinin tüm müşteri bilgilerine anında ulaşabileceği ve yaptığı görüşmeyi merkeze gelmeden cep telefonundan girebileceği mobil yazılımımız.

Temel Özellkler

Çalışma Platformu: MS SQL veritabanı kullanan tüm ticari yazılımlara entegre edilebilir.

Sistem Gereksinimi: Tüm cep telefonları, iPhone, Blackberry, Smartphone, vb. cihazlar.

Raporlama Hızı: Anlık olarak direkt veritabanından bilgiler alınır.İstediğin an, istediğin yerden KG Cep ile siparişlerini takip et..