KURUMSAL
Biz Kimiz ?


Şirketimiz, kurulduğu günden bu güne en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, kaliteli ve amaca yönelik hizmet politikası çerçevesinde yol almıştır.Üretim, bayi ağı, perakende mağaza, lojistik, müşteri hizmetleri, servis ağı, araç filo takip yönetimleri, e-ticaret, web ve mobil çözümlerinde başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Amacımız, çağın tartışmasız gereği olan interneti kullanarak, firmaların iş yapı süreçlerini ve ticaretlerini geliştirmek, giderek artan rekabet ortamında avantaj sağlamak ve ihtiyaçlara uygun çözümler üretmektir.

ORBİTAL, bu anlayışa uygun çözümler üretirken, mevcut bilgi birikimini profesyonel ve dinamik uzman kadrosuyla birleştirmiştir. Güvenli, son teknolojiyi kullanan, fiyat avantajlı, kolay kullanımlı, yüksek performanslı olmaya titizlikle özen gösterir.

Ayrıca PDA, Sanal POS, Rf ve Batch El Terminalleri, otomatik veri toplama sistemleri ile hızlı ve sorunsuz çözüm geliştirmektedir. Başarılı bir IT projesinin, yalnızca en son teknolojiyi kurmakla değil, onu tüm özellikleriyle kullanabilmekten geçtiğine inanıyoruz ve bu inancımızdan yola çıkarak, çözümlerimizi her düzeydeki kullanıcıların rahat ve tüm fonksiyonları ile kullanabilmesi için, kolay kullanılabilir bir ara yüz tasarlamaya özen göstererek, eğitimlere önem vermekteyiz.

Kullanıcıların ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, kullanıcıya doğru yatırım yaptırmak ve bu yatırımların arkasında durmak şirket başarımızdaki en büyük etkendir.


Değerlerimiz